Vážení krátkodobí i dlouhodobí uživatelé mojí odnože addonu Deus Vox Encounters.

Už nějakou dobu si říkám, že by nebyl zlý nápad na stránky založit k DXE sekci pro Reference, aby ti, kteří stránky navštíví měli možnost znát i další autentické názory.

V tomto směru bych tedy rád požádal ty, kteří jsou ochotní a mají již s DXE takovou zkušenost, že si troufnou poskytnou byť subjektivní, ale zároveň věcné hodnocení zejména toho:

  • jak se o existenci DXE dozvěděli,
  • co je přimělo k tomu DXE vyzkoušet
  • a jakou mají s DXE dosavadní zkušenost v kontrastu s tím, co používali předtím.

Zároveň, aby k hodnocení připojili svůj preferovaný herní nick, pod kterým by se pod toto hodnocení podepsali, aby bylo možné pro lidi se dopátrat toho, kdo je autorem. Taktéž, bude-li to autor považovat za užitečné, může uvést i svůj nick na fóru Twinstaru (myslí-li si, že jej pro ten účel lidé lépe zastihnou tam). Toto je ale na zvážení autora. Mým cílem je pouze zveřejnit neanonymní věcná hodnocení.

Hodnocení nemusí být nikterak dlouhé či obsáhlé, ale nemusí se ani omezovat na výše uvedené body. Podstatné je, aby dokázalo věrně vypovídat o Vaší zkušenosti s addonem.

Pokud k hodnocení přiložíte screenshot svého UI, kde bude DXE vidět v praxi, rád jej spolu s hodnocením uveřejním.

Své hodnocení můžete zaslat preferovaným způsobem buď pomocí PM na Twinstar Fóru, na e-mail greghouse@dxe.jecool.net nebo se můžeme domluvit případně jinak. Berte prosím na vědomí, že před zveřejněním budu osobu, pod kterou je hodnocení podepsáno, pro kontrolu kontaktovat ve hře nebo jinak. Abychom předešli podvrženým hodnocením.

Za případná hodnocení předem děkuji!

Greghouse @ Apollo 1 (Twinstar.cz)