New features

Emphasis anchor – Vedle Top a Center anchor (místy odkud přecházely timer bary) jsem přidal i tzv. „Emphasis Anchor“, na který lze připínat a směřovat konkrétní timery, které člověka zajímají trochu víc než ostatní. Tyto timery se pak „nepletou“ mezi ostatníma a jsou více na očích. Implementace je sice podobná jako u ostatních „anchor“-ů, takže dovede zobrazovat více timerů současně, ale v závislosti na použití bych se omezil na „zvýraznění“ 1-2 timerů.

Emphasis frame – Podobně jako je tomu u DBM, které má tzv. „Special warnings“, jsem konečně i do DXE přidal posouvatelný frame, na který se umisťuji varování, které si uživatel zvolí a které by za normálních okolností byly vypsány např. do Raid Warning framu. Nastavení spojené s tímto framem je opět k dispozici v Options a zahrnuje např. velikost a font textu nebo prodleva, po kterou zůstane text zobrazený a taktéž rychlost jeho zmizení.

Legion-style defeat frame – Už nějakou dobu se mi líbily defeat animace, které se ve Wowku objevily od Legionu, přidal jsem tedy do DXE možnost vybrat si jako boss defeat animaci právě animaci na tomto založenou (grafika je ale oproti legionu laděná spíše do zlatých barev).

Major fixes

Raidy a dungeony – V této verzi jsem se snažil kompenzovat vůči posledním změnám, které proběhly v některých dungeonech a raidech, zejména pak v Halls of Origination a Bastion of Twilight avšak některým vylepšením se nevyhnuly ani další moduly.

Minor improvements

  • Timer bary lze nyní zrušit tím, že při zdržení CTRL na ně hráč klikne pravým tlačítkem myši.
  • Pozornost byla věnována i chybám týkající se směru vyplňování timer barů a jejich přechodů mezi jednotlivými „anchor“-y.

Kompletní seznam fixů a změn si můžete pročíst v samostatném Changelogu (PDF), který přikládám jako obvykle k addonu samotnému.

DOWNLOAD verzi 635 | 3.0 (Soubor ZIP)

Závěrem bych rád poděkoval hráčům Audis a Blazingfury za spolupráci při testování addonu a především za věcné připomínky, které vedly k implementaci několika změn, které navrhli.
Pokud budete mít jakékoliv připomínky, návrhy nebo problémy s výše prezentovaným addonem, obraťte se na mou osobu nejlépe ve hře, kde se můžeme přímo domluvit 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *