Jen krátký příspěvek k verzi 3.2 – 4 a jeho nové možnosti nastavení. Dosud bylo možné u timerů pouze zapnout a vypnout audio odpočet, jehož hlas se nastavoval v sekci Sounds → General. Tímto způsobem byl pro všechny audio odpočty pro timery v boji s bossem nastaven stejný hlas. V situacích jako je třeba Ultraxion, kde 2 spelly mají nastavený audio countdown, popř. jakýkoliv jiný encounter, kde si to takto nastavíte, je pak složité odlišit, která věc se odpočítává. Vzhledem k tomu, že již nějakou dobu je možnost k addonu stáhnout dodatečné hlasy k audio countdownům, se tak logicky nabízí, aby byla možnost pro daný timer si vybrat specificky, kterým hlasem se odpočet bude říkat a přesně takovou možnost nastavení verze 3.2 – 4 přináší.

Na ukázce výše můžete vidět, že Audio Countdown již není zatrhávací tlačítko, ale seznam, ze kterého si můžete vybrat hlas, který si přejete.

DŮLEŽITÉ: Dodatečné hlasy (Voice Pack) do DXE jsou dostupné v sekci DownloadsVoice Packs a NEJSOU součástí běžné verze.

Díky této volbě lze, podobně jako je tomu u různých zvuků warningů resp. timerů, lépe rozlišovat, ke kterému timeru se odpočet vztahuje. V případě, že má odpočet nahlas zůstat potichu, zvolíte možnost Disabled. Budete-li chtít ponechat odpočet na globální výchozí hlas, který se nastavuje na stejném místě, jako je to popsáno v úvodu tohoto příspěvku, zvolíte možnost Default (název aktuálně zvoleného hlasu).

2 thoughts on “Deus Vox Encounters 3.2 – 4

  1. My chceme HK počítadlo. Základ kódu je na forge u ukončenýho projektu…. dej tomu design a řád a bude to nádhera.

    1. Jestli je to to o čem jsme se bavili, tak do doby než bude DXE obsahovat slušnou podporu pro PvP, tuhle funkčnost přidávat nehodlám. Apropos, kdo jsou „my“?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *