Tento menší update se zaměřuje především na okna vzdálenosti a okna alternativních zdrojů (Corrupted Blood u Chogala, Sound u Atrameda). Změny se týkají hlavně vizuální stránky a nastavení těchto oken.

Změny pozice a velikosti

V původní verzi se u oken dala měnit velikost a jejich měřítko. Zatímco velikost se měnila s přidržením SHIFTu a táhnutím okna za vyznačený roh a měřítko stejně ale bez SHIFTU, byla tento postup jistě pro mnohé z vás (mě taky) matoucí. Obě možnosti do jisté míry okno zvětšovaly, ale zvětšování měřítka mělo druhotné efekty. Proto jsem se rozhodl možnost měnit měřítko vyřadit do doby, než bude pro jeho návrat dobrý důvod a zanechat pouze možnost měnit velikost samotného okna bez modifikátorů pouhým tažením za vyznačený dolní pravý roh okna. To by mělo zabránit dalším zmatkům. Velikost puntíků si pak člověk dodatečně může nastavit v Options v sekci Windows.

Dále pak změny pozice a velikosti jsou nyní možné pouze po stisknutí tlačítka Show Anchors v Options, případně tlačítka zámku na Panelu. Tímto je umožněno měnit pozici a okna přemisťovat. Po opětovném stisku zámku nebo tlačítka Hide Anchors v Options je pak pozice i velikost zafixovaná a okna na stisk myši dále nereagují s výjimkou křížku k jejich zavření.

Rozšíření a reorganizace nastavení o

Rozšířené i stávající nastavení bylo v sekci Windows nastavení reorganizováno.

Nyní je možné u všech 3 oken:

  • skrýt pozadí
  • skrýt rám
  • skrýt pozadí titulku (vhodné asi jen při zobrazeném pozadí i rámu)
  • změnit barvu pozadí
  • zobrazit permanentně nadpis okna (u vzdálenosti ukazuje na jako vzdálenost je okno nastaveno, u alternativních zdrojů ukazuje název zdroje)
  • zobrazit permanentně tlačítko křížku pro zavírání

 

Nadpis a tlačítko křížku pro zavírání se v opačném případě zobrazují pouze při najetí myší na příslušné okno. Pozadí a rám jsou v případě daného nastavení skryta trvale. Pouze když jsou odemčena okna pro přesouvání a změny velikosti, je pozadí i rám zobrazení.

Další opravy

  • Okna pro vzdálenost by se nyní již měla správně zobrazovat při načtení encounteru.
  • Okna pro vzdálenost by nyní neměla být aktivovatelná pro vzdálenosti nad 40 yardů, neboť za touto vzdálenosti by to hráče ani tak neukazovalo.
  • Ultraxion: Nastavení Hour of Twilight priorit nyní kontroluje roli hráče, když je zvoleno, že má castit jeden ze dvou externích cooldownů. Doteď byl taková kombinace cooldownů nabízena, i když v raidu hráč s příslušnou rolí nebyl. (Např. nastavení nabízelo možnost použít na hráče Pain Suppresion a Hand of Sacrifice, i když přítomný priest byl označen jako damager.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *