Zdravím všechny, co ještě nestihli odjet na léto pryč!

Prázdniny se pro některé blíží, jiným už nastaly a tak jsem se zase po nějaké době rozhodl vydat další větší update:

Deus Vox Encounters 2.8​

(Achievement & Trash Update)​

New features

Moduly pro trash – Přidány moduly pro trash do všech 11 heroic dungeonů + Firelands. Moduly obsahují jak tradiční don’t-stand-in-the-fire varování, tak varování, pokud je třeba něco kicknout, dispelnout nebo cleansnout a občas i nějaká ta raid icona nebo šipka. Chci zdůraznit, že obsah modulů jsou věci, na které jsem si sám vzpomněl a jsou pro mě důležité. V případě, že byste chtěli do trash modulů něco přidat, kontaktujte mě prostřednictvím PM nebo ve hře.

Achievement mechaniky – Za vylepšení funkcí, které již addon obsahoval v minulé verzi, byly do modulů přidány metody monitorování progressu a potvrzení splnění nebo selhální achievementů. Tato oznámení jsou použita pouze u achievementů, které nejsou personální a celkově jsem tyto pomocné nástroje pro plnění achievementů nepřidával tam, kde dostatečnou funkci plní in-game achievement progress counter nebo tam, kde pomoci prakticky nelze. Hlášení achievementů se týká především heroic dungeonů, ale není výjimkou ani několik raid bossů.

Filtr pro boss messages – Taky Vás občas otravují ty nápisy přes celou obrazovku, že boss něco castí i když už Váš boss addon patřičnou hlášku zobrazil a tedy vidíte 2x stejnou informaci? Tohle mě už nějakou dobu iritovalo taktéž a proto jsem do všech aktuálních boss modulů přidal data a do jádra addonu filtr, který je dle Vašeho výběru schopný Vás těchto hlášek zbavit jednou pro vždy. Které si tedy necháte zobrazené a které ne, je jen na Vás.

Barvičky a zase barvičky – Přepracovanou mechaniku přibarvování slov z verze 2.7 jsem dále rozšířil i o barvení textu specifické pro daného bosse/trash, díky čemuž je orientace v upozorněních produkovaných addonem snazší a lépe čitelná, než kdyby byl celý řádek jednobarevný. Do options je zahrnuta kontrola nastavení barev těchto mechanik i s tím, že lze nastavit naprosté ignorování speciálního barvení textu nastavením barev na „None“.

Minor improvements

  • V Options se bossové nyní řadí logicky tak jak jdou po sobě (původně řazeno podle abecedy).
  • Instance se v Options nyní řadí dle abecedy (původně řazeny náhodně).
  • Hlášení zlepšení speed killu může (pokud povoleno v Options) zahrnovat i rozdíl oproti původnímu speed killu (při rozdílu menším než 1 sekunda zobrazuje rozdíl v milisekundách – pro ty skutečně těsné rekordy :wink:)

Kompletní seznam fixů a změn si můžete pročíst v samostatném Changelogu (PDF), který přikládám k addonu samotnému.

 

DOWNLOAD verzi 635 | 2.8 (Soubor ZIP)​


Tímto děkuji za pozornost a pokud se Vám addon líbí, rozšiřujte o něm povědomí. Pokud se Vám nelíbí, dejte vědět a třeba se to, co se Vám nezamlouvá půjde zlepšit, odstranit nebo něco naopak přidat. 🙂

Speciální díky Blackdude za konzultaci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *